تبلیغات
سمر
سمر
من به سیبی خشنودم ...

عروس: موجودیست لطیف، مظلوم، داماد را به غلامی پذیرفته و بسیار تلاش می‌کند که خود را در دل فامیل شوهر جا کرده و اینگونه خود را به شوهر اثبات کند، اما خانواده‌ی داماد کل هم اجمعین معتقدند که برای داماد دام پهن کرده او را اغفال کرده و در او نفوذ دارد به شکلی که بی اجازه او آب هم نمی‌خورد و او پول‌های پسرشان را بر باد می‌دهد و زن زندگی نیست و الی ماشاا…

پدر شوهر : فردی بی‌طرف در دعوای عروس و مادر شوهر، معمولاً همه را دعوت به آرامش می‌کند و طرفدار عروس است و در قضاوت به عروس آوانتاژ می‌دهد !

برادر شوهر : کپی شوهر، با اندکی تفاوت، معمولاً درگیر مشکلات شخصی خودش است و کاری به کار شما ندارد، می‌توانید بخشی از کارها را بر دوش او بگذارید و او اغلب در تعارف گیر کرده و انجام خواهد داد!!!

جاری: همسر برادر شوهر را گویند، او یکی از سران فتنه است، باید مراقب روابط استراتژیک او با مادر شوهر بود، غالباً با عروس دیگر و خواهر شوهر در جنگ سرد به سر می‌برد!

خواهر شوهر : ‌شخصیست از جنس عروس اما آبش با او در یک جوی نمی‌رود، حامی برادر در برابر ظلم و جنایات عروس، همواره رفتار و حرکات عروس را زیر نظر داشته و تفسیر می‌کند، دلسوز برادر، ای قربونش بره برادر، ای جونـــــــم !

و اما

مادر شوهر : همونطور که بزرگان گفته‌اند: رفیق بی کلک مادر . فردیست از جنس عروس، اما همواره با عروس دارای تنش بوده و همواره معتقد است که او قاب پسرش را دزدیده و پسرش را از چنگش در آورده! ای جـــان، نجات دهنده‌ی پسر از گشنگیست، او بسیار دانا بوده و می‌داند که عروس آشپزی بلد نیست، لذا هوای پسر را داشته و برایش غذا با دست پخت مامانی طبخ کرده و از راه‌های مخفی به پسر می‌رساند که عروس نفهمد! اینقدر هم این دست پخت مامانی خوشمزه است که آدم دلش می‌خواد قابلمه رو سوراخ کنه! نخ بندازه توش بعد بندازه گردنش! :)

قالب وبلاگ

جاوا اسكریپت

جاوا اسكریپت