تبلیغات
سمر
سمر
من به سیبی خشنودم ...


معلوم نیست گوگل بر چه مبنایی، لوگوی مناسبتی خود را به صورت گوی‌های رنگی شناور درآورده است.گوگل همزمان با فرا رسیدن برخی مناسبت‌ها یا سالگشت‌های خاص، لوگوی صفحه اول سایت خود را تغییر می‌دهد.

در این لوگوهای خاص که خط‌خطی (doodle) نامیده می‌شود، معمولاً خلاقیت و ابتکار قابل مشاهده است.

به گزارش ایتنا به نقل از مشورت، کاربرانی که صبح 7 سپتامبر (16 شهریور) به صفحه اصلی گوگل مراجعه کردند، با لوگوی عجیب و غریب جدید این سایت روبرو شدند.

لوگوی جدید گوگل به صورت مجموعه‌ای از گوی‌های رنگی و شناور بود که کاربران می‌توانستند آنها را با ماوس جابجا کرده و به جاهای مختلف صفحه منتقل نمایند.
پس از گذشت چندی، گوی‌ها دوباره به شکل اولیه خود برمی‌گشت.هرچند طبق معمول به نظر می‌رسد گوگل مناسبت خاصی را برای این تغییر لوگو در نظر داشته است، ولی این شرکت چیزی در این خصوص اعلام نکرده و همین، به مرموز بودن آن دامن زده است.

با این حال سخنگوی غول نرم‌افزاری در جملاتی مبهم گفت که لوگوی جدید، سریع، جالب و تعاملی است، و به نظر ما جست‌وجو نیز باید همین گونه باشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این تغییر لوگو حاکی از بزرگداشت یک رویداد مهم یا معرفی محصول جدیدی است، پاسخ داد: ما شما را با این رمز و راز رها می‌کنیم.

وی از ارائه توضیحات بیشتر در این خصوص خودداری نمود.

برخی گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که گوگل به مناسبت دوازدهمین سالگرد تاسیس خود، از این لوگوی نامتعارف استفاده کرده ولی این مطلب هنوز ثابت نشده است.

 

قالب وبلاگ

جاوا اسكریپت

جاوا اسكریپت