تبلیغات
سمر
سمر
من به سیبی خشنودم ...

 

آخرین نیوز:جنجال هفته گذشته برنامه نود، علیه پخش شبکه سه، در برنامه دیشب نود گریبان مجری و تهیه کننده این برنامه را گرفت.
به گزارش گل در حالی که این هفته در کنداکتور برنامه نود اثری از بازی‌های لیگ نبود، کش پیداکردن گفت‌وگو با سیدمحمد حسینی مدافع مشهدی ذوب آهن، باعث شد که فردوسی‌پور در انتهای برنامه برای نتیجه‌گیری از دو موضوع بسیار مهم دچار کمبود وقت بشود. این دو موضوع به نتیجه‌گیری در مسأله دوپینگ و مشارکت رضا چلنگر در آن باز می‌گشت و همچنین بحث قرارداد مخدوش علی دایی و فدراسیون نیز قسمتی از آن بود.


در مسأله دوپینگ، عادل که دکتر هاشمیان رئیس کمیته آنتی‌دوپینگ را دعوت کرده بود، سرانجام با اعتراض شدید وی مواجه شد. او که برای توضیح مقابل دفاعیات چلنگر و حملات شاه‌حسینی رئیس سابق کمیته انضباطی، مدارکی کافی با خود به برنامه آورده بود. در نهایت موفق نشد حرف‌های خود را به طور کامل به زبان بیاورد. دکتر هاشمیان در این‌باره به فردوسی‌پور گفت:«شیوه شما این است که شبهه‌افکنی می‌کنید و بعد برای توضیح وقت کافی نمی‌دهید. من از شما خواهش می‌کنم که از این روش دست بردارید.»
این جملات در حالی از زبان هاشمیان خارج می‌شد که فردوسی‌پور در تمام این لحظات مشغول مذاکره با چشم و ابرو با بچه‌های پشت صحنه بود تا بتواند چند دقیقه وقت اضافه بگیرد اما در نهایت تیتراژ نود روی صحبت‌های دکتر هاشمیان پخش شد و عادل بدون اعلام نتیجه مسابقه اس ام اس مجبور شد برنامه را قطع کند.
سخت‌گیری به برنامه‌ای که سطح زمانی خاصی نداشته به عادل می‌آموزد که در دفعات بعد کنداکتور را دقیقا مطابق زمان تنظیم کند. گرچه در مورد اهالی فوتبال عموما وقت کم می‌آید.

 

 

قالب وبلاگ

جاوا اسكریپت

جاوا اسكریپت