تبلیغات
سمر
سمر
من به سیبی خشنودم ...

 

سازمان سنجش اعلام كرد:
انتشار كارنامه داوطلبان كنكور 5 مهر ماه
انتشار فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در نیمه دوم مهر

 

سازمان سنجش آموزش كشور در اطلاعیه‌ای تاریخ و چگونگی مشاهده كارنامه نتایج نهایی و همچنین فهرست اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های نیمه متمركز آزمون سراسری سال 89 را اعلام كرد.

به گزارش سرویس صنفی آموزشی ایسنا، سازمان سنجش آموزش كشوربرای آن دسته از داوطلبان گروه‌های آزمایشی پنجگانه آزمون سراسری سال 89 كه با توجه به نتیجه آزمون مذكور مجاز به انتخاب رشته شده و در زمان مقرر نسبت به انتخاب كد رشته محل‌های تحصیلی مورد علاقه خود اقدام و آن‌ها را در فرم انتخاب رشته الكترونیكی درج نموده‌اند، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای این عزیزان ترتیبی اتخاذ كرده است.

طبق این اطلاعیه، نتیجه نهایی آزمون سال 1389 در قالب كارنامه تنظیم و كارنامه مذكور از روز دوشنبه 5 مهر ماه آینده بر روی سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org  قرار می‌گیرد و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی این سازمان به نشانی فوق، از وضعیت علمی خود در كد رشته محل‌های انتخابی مطلع شوند و از كارنامه خود پرینت تهیه كنند.

به گزارش ایسنا، طبق اطلاعیه سازمان سنجش فهرست معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های تحصیلی نیمه متمركز در روز یكشنبه  18 مهر ماه از طریق سایت اینترنتی این سازمان منتشر خواهد شد.لذا كلیه متقاضیان رشته‌های تحصیلی ذیربط لازم است، بر اساس اطلاعیه مربوط كه به همراه فهرست اسامی معرفی شدگان، بر روی سایت اینترنتی سازمان قرار داده خواهد شد، برای شركت در مراحل مصاحبه، معاینه ، آزمون عملی و سایر مراحل گزینش اقدام نمایند.

داوطلبان می‌توانند سوال یا سوالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی سایت سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org  در میان بگذارند.

 

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران

قالب وبلاگ

جاوا اسكریپت

جاوا اسكریپت